O naší firmě

KYLIE PRAHA úklidový servis provozuje svoji činnost od roku 2000 na území Prahy a okolí, po dohodě i na jiném území celé České republiky. Jsme menší úklidová firma, zaměřená na osobní přístup v oblasti veškerých činností běžného úklidu.

V domácnostech provádíme jednorázové úklidy od mytí oken, přes čištění koberců a čalounění až po generální úklidy vč. úklidu po řemeslnících.

Stejné služby provádíme i pro firemní klientelu v administrativních prostorech. Veškerou naši činnost provádíme po dohodě jak v pracovních dnech, tak o víkendu popř. o státních svátcích.

Pro firemní klientelu dále provádíme komplexní úklidové služby kanceláří, administrativních budov, bank apod. Vypracování cenové kalkulace a zaměření ploch je bezplatné a nezávazné. V případě došlé shody a oboustranné dohody je sepsána Smlouva o poskytování prací a služeb, kde jednotlivé body smlouvy jsou individuálně konzultovány se zákazníkem dle jeho přání a potřeb. Dobu úklidu plně přizpůsobíme požadavkům zákazníka (denní, noční, za provozu).

Pro případ vzniku škody našimi pracovníky, má firma uzavřenou pojistnou smlouvu u Generali Česká pojišťovna a.s. Pojistná smlouva je uzavřená pro všechny druhy činností naší firmy.

____________________________________________________________________________________________________________________________________

V návaznosti na naše úklidové služby provozujeme internetový prodej drogerie a hygienických potřeb.
Vycházíme ze zkušeností s těmito výrobky při našich úklidových službách.

____________________________________________________________________________________________________________________________________